Haber Gönder Künye İletişim
  • Altın (Has) 229.82 231.91
  • Dolar 5.4544 5.4643
  • Euro 6.1905 6.2016
Oturum Aç Üye Ol

MOLDOVA'DA 6 FETÖ'CÜ BÖYLE PAKETLENDİ

Milli İstihbarat Teşkilatı yurtdışındaki FETÖ operasyonlarına devam ediyor. Bu kez Moldova'da yapılan operasyonda FETÖ okulunun direktörü ile birlikte 6 örgüt üyesi gözaltına alındı.
07 Eylül 2018 07:02

Darbe girişimi sonrası yutdışına kaçtılar. Kurtulduklarını sandılar. Ancak hiç beklemediği bir anda MİT'i karşılarında buldular.

FETÖ'nün Balkan ayağına ağır darbe indirerek terör örgütünde büyük infiale sebep olan Milli İstihbarat Teşkilatı bu kez de Moldova'daki FETÖ'cülere operasyon düzenledi.

Moldova İstihbarat Teşkilatı'nın da destek verdiği operasyonda FETÖ'ye ait Orizont Lisesinin müdürü ve 5 yöneticinin adreslerine baskın yapıldı.

FETÖ okulunda görevli Hasan K., Rıza D., Feridun T. Müjdat Ç., Hüseyin B ile birlikte ismi açıklanmayan bir yönetici daha gözaltına alındı.

Gözaltılar nedeniyle panik yaşadığı anlaşılan bir başka FETÖ üyesi, telefon ile aradığı birinden acilen Pedro Bey'i aramasını istiyor.

Moldava İstihbarat Teşkilatı'na götürülen 6 FETÖ'cünün evrak işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türkiye'ye iade edilmesi bekleniyor. 

ULUSAL KANAL

GÜNE BAKIŞ SAYFASINI

YORUMUNUZU YAZIN ...

Bu haber için hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

ÇİZGİLERİN DİLİNDEN

GÜNÜN SÖZÜ